חדרי תינוקות

חדרי תינוקות 

מי לא חולם על חדר תינוקות מפנק וילדותי? מסתבר שרבים יענו בחיוב על השאלה הזו, שכן, האסטטיקה והיגיינה בחדרי תינוקות, אלו דברים שצריך בהחלט לתת עליהם את הדעת, אך מעבר לזה, חדרי תינוקות שהיו פעם מאופיינים כחדר הזניח שמעולם לא דרכה שם רגל הופך להיות פופולארי ומבוקש יותר משאר החדרים, שם מביא איתו התינוק את אור הזרקורים ולשם מופנות מבטים וחיוכים רבים.

חדרי תינוקות לרוב יהיו בצבעים פסטליים ולא בצבעים נועזים זאת כדי לתת השראה של תינוקיות ורכות בחדר, בובות וצעצועים ישחקו את התפקיד המרכזי בחדרי תינוקות רבים, אך חשוב להתנהג איתם בחוכמה ובזהירות, כדי לא להגיע למצב, שמרוב בובות לא רואים חדר...

חשוב לפני הכול לחשוב עם איזה צבעים רוצים לשחק ורק אחר כך לראות איך משלבים את הגוונים בצורה נקייה בחדר, ניקח לדוגמא אחד מחדרי תינוקות של תינוקת, הצבעים שישר יעלה על ראשכם הוא וורוד ולבן ומעט צהוב, אלו שלושה גוונים שיכולים לתת השראה מדהימה לחדר התינוקות.

דבר ראשון נקפיד על חלוקת התפקידים, בעיצוב יש מלך, מלכה, ונתינים. המלך הוא כמובן יהווה 60% מכלל העיצוב. המלכה 30% והנסיכים 10% אז נגיד כך, שהצבע הכי חזק הוא וורוד, שהוא יהיה המלך, נשחק בו 60% מהעיצוב שלנו, בלבן 30% ובצהוב - היות והוא צבע משלים של הוורוד נגע בו בעדינות, נגיעות קלות של 10%

עיצוב כזה ייתן טא'צ מיוחד בחדרי תינוקות, מבחינת הגוונים, לגבי הריהוט והאבזור, נשתמש באותה נוסחה, זה אומר כך, המיטה שבחדרי תינוקות, היא הרי מרכז החדר, נצטרך להשקיע במראה של המיטה כ60% מחלל החדר, את הארון הקטנטן והחמוד נבטא ב30% אחוז- ( שזה אומר ארון של 2 דלתות בערך...) והשידה תהווה 10% מחלל החדר.

לגבי הבובות והצעצועים, חשוב לשים לב על עניין זה, כי לפעמים הגזמה יתירה רק תיצור דופי! עיצוב חדרי תינוקות בטוב טעם עם מבצעי ארונות הזזה, ייתן השראה טובה יותר על פני חדרי תינוקות אחרים.